KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14298361

nr 1429 8361

Akvarell

Roza. Stilleben. Signerad. Akvarell, bildmått: 34x38cm, yttermått inklusive ram: 56x56cm

Utrop:

500 kr

måndag 1 november 2021
kl 19:13:55